Проект наказу Міністерства фінансів України „Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної”

Повідомлення про оприлюднення

 проекту наказу Міністерства фінансів України „Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної”

 

Проект наказу Міністерства фінансів України „Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної” (далі – проект наказу) розроблений відповідно до вимог Податкового кодексу України (далі – Кодекс) з урахуванням змін, внесених Законом України від 16 липня 2015 року № 643-VIII „Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо удосконалення адміністрування податку на додану вартість” (далі – Закон № 643).

Детальніше: Проект наказу Міністерства фінансів України „Про затвердження форми податкової накладної та...

Обеспечение целостности и сохранности обрабатываемой информации

Одной из важнейших задач при эксплуатации информационных систем является обеспечение целостности и сохранности обрабатываемой информации.
В целях предотвращения ситуаций с утерей информации, повреждением структуры баз данных, в случае отключения питания сервера, дефектов оборудования, сбоев самого сервера и т.д., при работе с системой «M.E.Doc IS», настоятельно рекомендуем клиентам выполнять резервирование данных программы.

Средства резервного копирования и восстановления данных являются одним из ключевых элементов любой грамотно организованной ИТ-инфраструктуры.

В программном комплексе «M.E.Doc IS» существует 3 типа резервирования данных:

- создание резервных копий формата *.zbk в рабочем окне меню «Адміністрування – Резервне копіювання» или при закрытии программы;

- создание архива программы с использование меню «Планувальник завдань», с помощью которого можно запланировать автоматическое выполнение полного резервного копирования всех библиотек и базы программного комплекса «M.E.Doc IS» в заданное пользователем время и с заданной периодичностью;

- создание архива программы с использованием меню «Менеджер архіву програми». Выполнение резервного копирования всех библиотек и базы системы «M.E.Doc IS» только в ручном режиме.

Даже в самых надежных системах существует риск потери информация. В случае своевременного выполнения создания архивов программы или резервных копий Вы сможете в любой момент восстановить необходимые данные для работы.

Формати документів

Незмінно підтверджуючи статус лідера ринку та імідж надійного розробника ПЗ для бухгалтерської звітності, творці «M.E.Doc IS» уважно стежать за відповідністю форматів документів, що створюються і передаються за допомогою програми, офіційним нормам. Так, всі регламентовані і не регламентовані документи, зокрема податкові накладні та розрахунок коригування, відправляються контрагенту у форматі, затвердженому відповідним наказом ДФС (Наказ Міндоходів від 29.11.13 № 729 «Про затвердження Формату (стандарту) електронного документа звітності суб'єктів господарювання та Опису довідників, що публікуються з Форматом (стандартом) електронного документа звітності суб’єктів господарювання»).

Документи підписуються згідно із законодавством та вкладаються в додатковий транспортний контейнер, створений на основі транспортного контейнера ДФС для зручності роботи користувачів в програмі.

Транспортний контейнер прикріплює до документа додаткову інформацію, що дозволяє користувачем «M.E.Doc IS» отримати такі переваги:

  • Графічне зображення факсимільних підписів.
  • Передача квитанцій про реєстрацію документа в ДФС з ЕЦП ДФС.
  • Передача реєстраційного номера документа.
  • Можливість ведення електронного документообігу структурними підрозділами організацій.
  • Відсутність потреби знати електронну адресу контрагента для отримання ним документів.

Цей контейнер в свою чергу підписується ЕЦП відправника, шифрується на сертифікат відкритого ключа шифрування контрагента і відправляється на СДО, звідки його забирає одержувач . У разі роботи з негативними розрахунками коригуваннями одержувач додатково підписує своїм ЕЦП отриманий незмінений документ у форматі ГФС з ЕЦП відправника.

Зверніть увагу: при отриманні документів (податкових накладних та розрахунків коригування) з ГФС підпис контролюючого органу накладається поверх вже накладеної підпису відправника. Саме ця послідовність дій гарантує, що документ, який Ви отримуєте або відправляєте, не змінювався і не відкривався, а також має всі необхідні підписи.

Безумовною перевагою електронного документообігу в комп'ютерній програмі «M.E.Doc IS» є не тільки використання актуальних форматів, затверджених державою, а й наявність додаткових доробок, створених для комфорту користувачів.

Захист інформації

Розробник «M.E.Doc IS» розуміє, як важливо для Клієнтів бути впевненими в тому, що їхня інформація надійно захищена і не доступна стороннім особам. З самого першого дня роботи комп'ютерної програми ми забезпечуємо захищений електронний документообіг – як з контрагентами, так і з державними органами. Ми зобов'язуємося це робити завжди, щоб кожен користувач нашого програмного забезпечення був переконаний, що

«M.E.Doc IS» = НАДІЙНІСТЬ

Для вищого ступеня збереження ваших даних у програму «M.E.Doc IS» вбудовано засіб криптографічного захисту «Надійний засіб електронного цифрового підпису», який пройшов державну експертизу в сфері криптографічного захисту інформації і повністю відповідає вимогам законодавства.

Детальніше: Захист інформації

«M.E.Doc IS» приглашает на Первый Всеукраинский вебинар!


Узнайте из первых уст о самых актуальных изменениях в законодательстве и их практическом применении в программе «M.E.Doc IS».

Продолжительность вебинара - 2 часа, начало 30.03.2015р. в 11:00

Лекторы:

Татьяна Симонова,
заместитель коммерческого директора
«M.E.Doc IS».

Руслан Ходзицкий,
автор учебных программ для бухгалтеров, тренер (более 50 семинаров и практикумов).

Детальніше: «M.E.Doc IS» приглашает на Первый Всеукраинский вебинар!

Болезнь


Всем привет. Приношу свои извинения за временно заброшенный сайт. 1 апреля попал в реанимацию, упало давление. Сегодня вот выписался с кардиологиии, но окончательно смогу вернуться в строй наверное где-то уже в мае месяце.

Так что не шутите с сердцем, оно оказывается этого не любит. Теперь надо пройди период реабилитации.

Зміна цінової політики


 

  

Шановні клієнти!

Звертаємо Вашу увагу на те, що у нас змінюються ціни на систему "M.E.Doc".

Детальніше: Зміна цінової політики

Адміністратор реєстрації


Нарешті я став адміністратором реєстрації.

Отже моя робота значно полегшується, я зможу одразу видавати клієнтам сертифікати.

Залишились невеликі технічні деталі. Але вони вже не впливають на видачу сертифікатів.

 

Скорочено термін реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі


Шановні клієнти!

 З 01.07.12 р. скорочено термін реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних з 20 до 15 календарних днів *. Ця норма, як і більшість інших, вступає в силу з 1 липня 2012 р.

 Будьте уважні і стежте за термінами!

 * У відповідність з прийнятим Верховною Радою України Законом «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо вдосконалення деяких податкових норм» (від 24.05.2012 р. № 4834-VI).

Про визнання органами ДПС електронних первинних документів


Лист державної податкової служби про визнання органами ДПС електронних первинних документів

Детальніше: Про визнання органами ДПС  електронних первинних документів

Конференція партнерів


З 2 по 4 червня 2012 року відбулась конференція партнерів Корпорації "Інтелект-Сервіс" з Кіровоградської, Черкаської, Дніпропетровської областей. Організатор конференції компанія "Інтелект-Сервіс Кіровоград". Місцем проведення конференції було обрано ДОК "Придніпровський", який розташований у мальовничому сосновому лісі, неподалік від міста Черкаси. Під час зустрічі в неформальній обстановці було розглянуто питання про подальшу співпрацю, а також звіт за минулий період.

Детальніше: Конференція партнерів